MNZ BAŞARAN İNŞAAT 

 

Uzun yıllardır inşaat ve yapı sektöründe faaliyet gösteren firmamız; resmi olarak 2000 yılından bu yana Mnz Başaran İnşaat olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 

Kaliteden ödün vermeden profesyonel ve alanında uzman ekiplerimiz ile yaşanacak mekanlar üretmek için çalışıyor, inşaat sektöründe hizmet vermenin başlıca gereksinimleri olan proje yönetimi, iş güvenliği, usta işçilik ve kaliteli malzeme gibi önemli konularına büyük önem veriyoruz.

 

misyonumuz

İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.

vizyonumuz

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede “Yaşam Mimarlığı” felsefemizi, tüm Türkiye’ye örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.